Зовнішні акумулятори (powerbank)

Портативні акумулятори Tronsmart: заряд завжди під рукою


Сучасні смартфони та інші гаджети споживають все більше енергії і потребують додаткових джерел живлення. Але що робити, якщо заряду мало, а мережі поруч немає? Потужний портативний зарядний пристрій вирішує цю проблему.


Девайс являє собою акумулятор в зручному пластиковому корпусі з портами для заряду телефонів, планшетів та інших гаджетів. Також в комплекті обов'язково є USB кабель, який з'єднує портативні зарядні пристрої для телефону з батареєю. В офіційному інтернет-магазині Tronsmart ви зможете вибрати портативний зарядний пристрій для телефону, який зробить вас ще мобільнішим. Тут представлені справді якісні, надійні і потужні power bank від Tronsmart.

Різновиди power bank і поради щодо вибору

Щоб підібрати повербанк, ціна і можливості якого вас влаштують, потрібно дізнатися трохи більше про ці пристрої. Вони відрізняються за кількома параметрами:

 • · розмір;
 • · потужність;
 • · кількість портів USB;
 • · матеріал корпусу;
 • · індикація заряду.

Вибираємо power bank


Як знайти і купити портативний зарядний пристрій, який підійде вам?

 • · Почнемо з ємності. Найпопулярніший варіант power bank 20000 мАч, якого вистачить на кілька циклів зарядки потужного смартфона. Найпотужніший варіант power bank 50000 мАч забезпечить вашому гаджету ще кілька днів автономності. Але таке зарядне буде дорожче і в умовах міста ви навряд будете його використовувати на повну потужність.
 • · Тепер подивимося на матеріал корпусу. Tronsmart використовує якісний пластик або метал. Який варіант вибрати? Метал буде працювати на користь стійкості до пошкоджень, перевага пластику у легкості.
 • · Подумайте, скільки девайсів вам потрібно заряджати. Якщо телефонів два і більше, можна купити повербанк з двома або трьома портами.
Повну інформацію про пристрої ви знайдете в описі кожного з товарів. Тут вказані всі основні характеристики: розміри, вага, потужність, кількість портів.


Де купувати power bank?

Кожен, хто купує гаджети, намагається знайти надійного продавця щоб бути впевненим в якості і оригінальності товару. Саме тому багато хто робить вибір на користь інтернет-магазинів офіційних представництв виробника.

Наш магазин дає відразу кілька переваг:

 • · Покупці нашого магазину отримують кращі умови гарантійного обслуговування девайсів.
 • · Тут з'являються всі новинки від Tronsmart.
 • · Ви знайдете повербанк, ціна і якість яких є найбільш оптимальним.

Якщо ви вже вибрали повербанк, оформлюйте замовлення онлайн,  скориставшись «кошиком» сайту або телефонуйте нам. Наші консультанти допоможуть вам уточнити інформацію про товари. Отримати покупку ви зможете в будь-якому місті України. Купуйте зарядні пристрої від Tronsmart, станьте ще мобільнішими!